Živel

12. ledna 2013 v 13:28 | Mrázková Katka |  TT ( Téma Týdne )

TémaTýdne

ŽIVEL

Ahoj. Dlouho jsem přemýšlela co k tomuto napsat. A dalo by se říci že mě furt nic nenapadá. Tak to berte na vědomí. A ještě malinká poznámečka. Říká se že každé znamení má svůj živel, tak semrkněte :

Bylo, nebylo. Na planetě Pandora se jedné ženě narodily 4 děti. Nebyli to obyčejné děti jako všechny ostatní. Nejstarší dítě byla holčička. Její pleť nebyla jako ta naše, byla modrá jako voda. Její vlasy vypadali jako z vody a ty očka, oči měla světle zelené. Její matka jí dala jméno Sarah. O pár minut mladší James vypadal jako zrozen z ohně a měl tak tmavé oči, že vypadali jako z uhlíků. Druhá nejmladší se jmenovala Kathrin. Její kůže byla vždy jiná. Když pršelo, byla hladká, hladší něž voda, ale když bylo horko, její kůže praskala, dočista jako země. Její oči byli zelené, tmavě zelené nebo hnědé a byla v nich upřímnost a láska. Nejmladší bratr byl Severus a byl jakoby průhledný, dočista jako vítr, spíše větřík. Jeho oči byli chladné, ale přesto příjemné a osvěžující.
Sarah, James, Kathrin a Severus pomalu dospívali a jejich matka je přestala zvládat. Sarah se změníla z klidného potůčku na rozdivočený oceán. James se změnil z táborového ohýnku na několik aktivních sopek. Kathrin se nějak moc nezměnila. Jen z ní rostla masožravá rostlina ( vlasy ) a Severus řádil jako hurikán.
,,Děti. Musíte si vyhledat planetu o kterou se budete moci dělit a budou Vás potřebovat. "
,,Mami, ale kam? " zeptaly se dohromady.
,,Na Zemi. Tam budete ve svém živlu. "
A tak se k nám dostaly voda, oheň, vítr a země. Sarah, James, Kathrin a Severus, známí jako VODA, OHEŇ, ZEMĚ A VÍTR.
08 čtyři elementy... 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 silentday silentday | Web | 12. ledna 2013 v 13:57 | Reagovat

Na mě sedí vzduch! :)

2 Dededododopony cz. Dededododopony cz. | 17. ledna 2016 v 17:10 | Reagovat

Moc hezký příběh a moc moc moc hezké obrázky. :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama