Prosinec 2012

27. prosince 2012 - 2. část

27. prosince 2012 v 17:12 | Kateřina Mrázková |  Malý ( internetový ) deník
2. část dne 27. 12. 2012 - Musím říct že ten oběd nebyl tak strašnej... Byl celkem v poho. Za tyhle vánoční svátky si připadám jako šachovnice... ale proč si na vše stěžovat, mimochodem, co ježuch??

27. prosince 2012 - 1. část

27. prosince 2012 v 11:36 | Kateřina Mrázková |  Malý ( internetový ) deník
A jéje... máme tu to krásné datum 27.12. 2012. Normálně bych tento den považovala za úplně normální den, ale ( jak to o vánočních svátcích bývá ) máme dnes oběd s rodinou, a když myslím s rodinou, tak skoro celou ( až na čtyři členy, kterým upřímně závidím, nenávidím obědy s rodinou ). A jak to bývá, jsem jediný nedospělí člen celé rodiny ( vyjímaje kocoura a požíračů v akvárku a psa ), takže než donesou jídlo, to je zhruba půl hodiny, tak já tam budu sedět a čumět a nudit se, protože vzít si knihu do společnosti je velmi nevychované, stejně jako hraní na mobilu a kecání do debaty dospělích. Takže obědy s rodinou přímo Ironie miluju Ironie . Obědům zdar!!! Zbytek se dozvíte po mém milovaném obědě s rodinkou, musím už pádit, nebo o tu srandu a prču příjdu :D...
Mrázková

P.S. Vím že tam ti smajloši být nemuseli, ale já miluju smajlíky...

Jak jsem poznal vaši matku - O čem

26. prosince 2012 v 19:55 | Kateřina Mrázková |  Filmy a Seriály
Jak jsem poznal vaši matku ( v originále How I Met Your Mother ). Ted Mosby ( Josh Radnor ) v roce 2030 vypráví dceři a synovi příběh jak potkal jejich matku. Příběh začíná roku 2005 kdy příběh zahájí díl první Pilot. Tedovi přátelé jsou Barni Stinson ( Neil Patrick Harris ) kterého potkal v bau na záchodě a Barni od té doy žije v představě že Teda naučí " žít ". Marshall Eriksen ( Jason Segel ) a Lily Aldrinová ( Alyson Hannigen ) se kterýma se zná od vejšky se chcou vzít. Robin Schertbatsky ( Cobie Smulders ) potkal také v baru. V prvním díle s polu málem chodili, ale Tedovi vyklouzlo s pusy ,, Miluju tě " načež se Robin vyděsila. Teoreticky se rozešli, ale v dalších epizodách se k sobě vracejí. Momentálně je osm dotočených sérií, devátá se točí.


TT - Štědrý den

26. prosince 2012 v 18:10 | Kateřina Mrázková |  TT ( Téma Týdne )

Výšivka Vánoční motiv 8Téma Týdne

Výšivka Vánoční motiv 8Štědrý den

Ahoj,
Štědrý den je o lásce, pochopení a být s rodinou. Nejde tu o dárky... Vím že je to ohraný, ale je to tak.
Tady je jedna SMS od jedné mé kamarádky :

Večer plný překvapení,
pocit, který jindy není,
dobré jídlo do bříška,
bohatého ježíška.
Tohle všechno na Vánoce,
hodně zdraví v Novém Roce...
Přejí -----

A tady něco ode mě :
Dárečky, zdravíčko a
výborné vínečko
do bříška přeji Ti
na Ježíška.

Nový rok, udělej
hop, nebo krok,
šampus buchne,
víno chutná,
Leden bouchá
na dveře,
zamrznou keře.

Wish you Marry Christmas, and wish you Marry Christmas and Happy New Year!!!